Anna piimalehma skulptuurile uus kujundus!

2016. aastal Tartu Kunstikooli skulptori Lauri Tamme ja kunstnik Ülle Ottokari loodud värvikirev superlehm valmistub 2017. aasta suveks ja soovib enne tuurile minekut endale uut põnevat värvikatet.

Pole oluline, kas tegu on lasteaialapse tõlgendusega supervõimetega piimalehmast või koolitatud kunstnikukäega visandatud detailirohke visiooniga – meie piimalehma stiilitaju on täiesti ettearvamatu ning iial ei või teada, milline uus kuub talle enim muljet avaldab!

Kui Sinul on selge ettekujutus, milline võiks olla meie kampaanialehma uus kujundus, siis lae alla üks kahest maketist, joonista oma kavand paberile ja saada meile.

Juuni algul valib meie žürii välja parimad kavandid, mille seast selgub see üks, mis ärkab meie kunstnike käe all ellu ja hakkab suvel eestimaalasi eri paigus rõõmustama.

Võidukavandi autorile saab osaks au ja kuulsus ning tuhandete eestimaalaste imetlus, aga mõistagi ka hulgaliselt maitsvaid Alma, Farmi ja Tere piimatooteid!


KUIDAS OSALEDA?

Lae alla üks kahest lehmamaketist ning joonista neile oma nägemus lehma kujundusest

Lehmamakett väikestele  

Lehmamakett suurtele  

Saada kujundus meile kas:

  • Paberil posti teel aadressil Toiduliit, Saku 15, Tallinn 11314
  • Skaneerituna e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Sõnumiga Toiduliidu Facebook-lehele aadressil facebook.com/toiduliit

Kujundus peab võimaldama kampaania märksõna #piimonsuperhea ja Toiduliidu logo kujutamist skulptuuril. Vajadusel kohandavad kampaanias osalevad kunstnikud võidukavandit, et seda oleks võimalik sobival moel skulptuurile kanda.


SKULPTUURIST

Toiduliidu piimakampaania maskotiks olev lehmaskulptuur rändab suvel linnast linna ja kuulutab piima headust, propageerides nii piima ja piimatoodete tarbimist. Kampaania käigus kutsutakse linnakodanikke ja külalisi tegema lehmaga pilte ning postitama neid oma sotsiaalmeedia kanalitesse märksõnaga #piimonsuperhea. Iga kahe nädala tagant loositakse pildipostitajate seas välja auhindu, milleks on maitsvad ja kvaliteetsed piimatooted Eesti piimatööstustelt.