Prindi

Rakvere Lihaka sarja lisandusid rohke lihasisaldusega grillribi ja toorvorstid, millesse ei ole lisatud ühtegi E-ainet. Poelettidele jõudsid esimesed tooted aprilli alguses.

Suussulav ja mahlane Lihakas grillribi on iga koosviibimise au ja uhkus ning teenib auga välja ka kõige nõudlikumate lihasõprade plusspunktid. Mehisele suutäiele lisavad maitsenüansse köömned, paprika, küüslauk, pipar ning majoraan ehk vorstirohi. Lihakas toorvorst supertoiduks tituleeritud musta küüslauguga on vastus iga toidugurmaani soovidele. Naturaalses lambasooles mõnusalt mahedatele sealihast grillvorstidele lisab must küüslauk kergelt magusat ja siirupist maitsenooti ning piprakestad annavad põnevalt kirju välimuse.

Rakvere brändijuhi Triin Lõokese sõnul on Rakvere Lihaka sarja menu alates selle turuletoomisest 2012. aastal kindlas kasvutrendis. ”Lihaka sarja kuuluvad kõrgeima kvaliteediga lihatooted nõudlikule tarbijale. Sarnaselt uudistoodetele on ka kõikides teistes Lihaka sarja toodetes liidetud kõik see, mida Eesti lihasõbrad hindavad – kõrge lihasisaldus, hoolega valitud koostisosad, parim tehnoloogia ja võimalikult vähe lisaaineid,“ kommenteeris ta.

Rakvere Lihaka sarja kuuluvad veel suitsuvorstid, grillvorstid, suitsusink, erinevad keeduvorstid, sardellid ja viinerid.  

Rakvere tooted kuuluvad AS HKScan Estonia tootevalikusse. AS HKScan Estonia on Eesti suurimaid toiduainetööstuse ettevõtteid, mis kuulub HKScan kontserni. HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, mis toodab ja turustab tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite. HKScani kliendid on jaemüügi ja toitlustusega tegelevad ettevõtted, tööstused ning ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades, ekspordime oma tooteid pea 50 riiki. HKScani netokäive oli 2016. aastal 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab ligikaudu 7 300 töötajat.