Prindi

PRESSITEADE
11. aprill 2022Eesti Parim Toiduaine: Rahva lemmiku tiitlit püüab 74 toidutoodet

Eesti inimeste lemmik toidutoode valitakse välja „Eesti Parima Toiduaine“ Facebooki lehel 11.-15. aprillini. Valimis on 61 eriilmelist toidutoodet, mis on hindamiskomisjonile paistnud silma nii maitse, tervislikkuse, uuenduslikkuse kui pakendi poolest.

„Rahva Lemmiku valimine on „Eesti Parima Toiduaine“ konkursi iga-aastane traditsioon, kus tarbijatel tekib võimalus anda meie toidutootjatele otsest tagasisidet, hääletades neile enim meeldivate toodete poolt,“ ütles Toiduliidu juht Sirje Potisepp.

Rahva Lemmikut valitakse sellel aastal perioodil 11.-15.04 Eesti Parima Toiduaine Facebooki lehel. Rahva Lemmik selgitatakse välja meeldimiste põhjal – toode, mis on saanud Eesti Parima Toiduaine Facebooki lehel enim meeldimisi, saabki pärjatud 2022. aasta Rahva Lemmiku tiitliga. Hääletuse tulemused lähevad lukku reedel, 15.04 kell 12:00.

Eesti Parima Toiduaine konkursi Facebooki lehel astuvad Rahva Lemmiku tiitli nimel võistlustulle hindamiskomisjoni poolt välja valitud tooted. , mis on juba pälvinud oma kategooria hõbemärgi, aga ka kuldmärkidele kandideerivad joogid, piirkondlikul konkursil osalevad tooted ning teised konkursi hindamiskomisjoni poolt äramärgitud toiduained.

Sirje Potisepa sõnul on Rahva Lemmiku tiitel tootjatele samaväärne tunnustus kui hindamiskomisjoni poolt jagatud märgised. 

 

Lisainfo:

Sirje Potisepp

Eesti Toiduainetööstuse Liit

Juhataja

Tel: 50 46 547

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

https://toiduliit.ee/tegevused/parim