PRESSITEADE

16.06.2023

 

Aprillis osteti Eestis kõige enam AS Balbiino Kohukesejäätist, selgus hiljutisest Nielseni turu-uuringust. Uut Kohukesejäätist osteti lausa nii hästi, et edetabeli järgmise toote käive oli täpselt poole väiksem. Balbiino kinnitab, et Kohukesejäätist müüdi tõesti aprilli ja mai jooksul enam kui 600 000 tükki, mis näitab selle toote suurt populaarsust tarbijate seas.

 

 1. aprillil müüki paisatud Kohukesejäätis pakkus suurt üllatusmomenti nii Balbiinole kui ka kaupmeestele. AS Balbiino turundusdirektori Anne Tääkre sõnul arvati alguses, et tegu võib olla aprillinaljaga, kuid tarbijate tugev positiivne vastukaja üllatas kõiki – juba esimestel päevadel sai toode mitmes poes otsa. See näitab selgelt, et nostalgiline maiustus võeti uuel kujul hästi vastu.

 

Koostöös kodumaise piimatööstusega Nordic Milk valminud värske maitsega koorejäätis on inspireeritud armastatud kohukesest ja sisaldab 35 protsenti kohupiima.

 

Tere Kohuke ehk n-ö kassiga kohuke on juba pikka aega olnud Eesti inimeste lemmikmaiustus ja ka jäätise leiab külmikust üles erilise, onu Raivo joonistatud kassipildiga pakendi järgi.

 

Täiendav informatsioon:

Anne Tääkre, AS Balbiino turundusdirektor

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.