Saaremaa Piimatööstus toob esimesena Eestis turule värske võipiima ning ehtsast võipetist valmistatud hapendatud peti

Pressiteade 27. aprill 2020

Alates aprilli lõpust lisandub Saaremaa Piimatööstuse Mo Saaremaa kaubamärgi alla kaks uut toodet. Eesti turul unikaalne värske võipiim Betti ning ehtsast võipetist valmistatud hapendatud pett. Saaremaa Piimatööstus on täna ESIMENE ja AINUKE, kes toodab 100% naturaalset võipiima ehk petti.

Eesti populaarsema päikesekollase Saaremaa või valmistamiseks lüüakse kokku Saare-, Hiiu- ja Muhumaalt varutud värske koor. Koor muutub vahustamise tagajärjel kreemiseks võiks ning koorest eraldub võipiim, mis ongi pett.
1 kg kuldse Saaremaa võiga kaasneb 1 liitrit maitsvat võipiima.

Parema maitseelamuse saamiseks oleme lisanud toodetesse killukese koort.  Me ei kasuta peti konsistentsi ning eripärase maitse andmiseks peti- ja valgupulbreid .

Valikus on kaks erinevat toodet.  Eestis esimene unikaalne värske võipett. Et tarbija ei ajaks toodet segamini täna tuntud hapendatud petiga, oleme toote nimetanud Bettiks. Tegemist on rõõsa tootega, mis sobib kohvile, pudru ja smuutide valmistamiseks ning toidukõrvaseks.

Samuti pakume naturaalset võipetti hapendatud kujul. Hapendatud toode sobib hästi janukustutajaks, marinaadidesse ning küpsetistesse.

Tooted on väherasvased ja kõrge valgusisaldusega.

Mo Saaremaa tooted on kenad ka väljastpoolt, kuna on pakendatud keskkonnahoidlikku purepakendisse, mis on valmistatud ainult taaskasutatavast materjalist. Pakendi ja korgi plastiku valmistamiseks on kasutatud Soome mändide puidujääkidest valmistatud õli. Samuti on pakend süsinikuneutraalne.  

 

Mo Saaremaa Betti ja hapendatud pett on jõudnud kõikidesse hästi varustatud kauplustesse. Tooted on  saadaval Rimis, Coopis ning Prismas ja Selveris alates maikuust. Keskmine jaehind on sõltuvalt poeketist umbes 0,95 eurot. 

 

                       Võipiim Betti

       MO Saaremaa hapendatud pett

 

Lisainformatsioon:

Ruta Kallaspoolik

Turundus- ja ostujuht

Tel 51 02 613

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.