Vaata lõbusat galeriid siit: https://bit.ly/3pKaZio

 

Armastatud näitlejad Kait Kall ja Priit Pius tegid oma karjääris ootamatu kannapöörde ning hakkasid suve alguses hoopis jäätisekulleriteks. Näitlejad üllatasid esimesel tööpäeval Eesti mõjuisikuid koorejäätise saadetisega.

 

Esimesena üllatasid kullerid Tuuli Randa, kes oli parasjagu tööle suundumas ning õnnelik, et saab kuuma päeva jahutava maiusega alustada. Lauljannad Eleryn Tiit ja Inga Tislar olid meeldivalt üllatunud, nähes tuntud naljamehi koduukse ees. Jüri Pootsmann seevastu näitas üles ülimat külalislahkust ning kutsus kullerimehi tuppa väikesele jäätisepausile. Kuna Piusil ja Kallil vajas tähtis töö tegemist, siis pidid nad ahvatlevast pakkumisest loobuma.

 

Fännide rahustuseks tasub mainida, et mehed oma näitlejatööst siiski loobuda ei plaani. Jäätisekulleriteks kehastusid nad Toiduliidu koorejäätise kampaania raames, et tuletada kõikidele eestimaalastele meelde kuivõrd ideaalne magusroog ja suvine jahutus on rammus ja maitsev koorejäätis, mis võiks igal inimesel alati külmkapis varuks olla.

 

Toiduliidu juhi Sirje Potisepa sõnul on eestlased tublid jäätisetarbijad, eelistades enim rammusat ja puhast koorejäätist. “Iga Eesti inimene sööb aastas ligikaudu 10 liitrit jäätist, mis veel ei edasta meie põhjanaabrite soomlaste armastust jäätiste vastu, kuid küll me neile peagi järele jõuame,” lubas Potisepp. Tema sõnul ei tohiks ükski jäätisesõber koorejäätist peljata. “Koorejäätis on küll rammus, kuid pärast tegusat suvepäeva rannas, aiatöödel või looduses ei ole vaja muretseda, kuidas see figuurile mõjub. Aktiivne eluviis ja paras annus koorejäätist käivad käsikäes,” kinnitas Toiduliidu juht.

 

Päevaks jäätisekulleri rollis olnud näitlejad tõdesid pärast pikka päeva, et jäätisekulleri töö on mõnus vaheldus näitlejaelule. “Vähemalt nüüd on ka varuplaan olemas: kui näitlejatöö peaks luhta minema, siis jäätist saab alati laiali vedada,” jätab Kall otsad lahtiseks ega välista karjääripööret.

 

Pius tõdes, et jäätisekulleri amet pole lihtne: “Õigete majade ja korterite otsimine, treppidest üles jooksmine ning jäätise üleandmine on kõik üks paras katsumus, mis paneb tahtma kogu jäätis ise ära süüa.”

 

Kui Kait saaks valida jäätise, mida oma elu lõpuni nautida, siis oleks see kõige klassikalisem vanilli-koorejäätis. Priit tunnistas samuti, et ei suuda vaniljemaitselisele jäätisele vastu panna, kuid tema jäätisel peab olema ka šokolaadiglasuur.