PRESSITEADE 

11.10.2023

 

 

Vanilla Ninja vanillijäätis on Eesti jäätisesõpru rõõmustanud juba 20 aastat! Selle aasta septembris alustasime Vanilla Ninja juubeliaastat heategevusega, rõõmustades jäätistega Tallinna Lastekodu ja Tartu Käopesa Perekodu lapsi. Lastele pakkus palju elevust nii Balbiino Jätsiabi kui ka laulja Piret Järvis-Milderi saabumine. Esitati küsimusi jäätiste ja bändi kohta ning tunti huvi ka selle üle, kui palju jäätiseid mahub Jätsiabi autosse.

 

Vanilla Ninja vanillijäätise retsept on selle lansseerimisest alates olnud sama: hea Eesti koorest valmistatud koorejäätis ja spetsiaalselt toote jaoks välja töötatud pehme šokolaadimaitseline glasuur. Vanillijäätis on jäätiste seas enim armastatud maitse ja pehme glasuur töötati Balbiinos välja tarbijate tagasisidele toetudes – tavaline šokolaadiglasuur kipub riietele pudenema.

 

Vanilla Ninja jäätise pakend disainiti nii, et see kajastaks täielikult bändi visuaalset stiili. Pakendid olid dünaamilised ja täis energiat, just nagu Vanilla Ninja muusika. Balbiinol on olnud Vanilla Ninja bändiga suurepärane koostöö ja oleme üksteist toetanud nii toodete arendamisel kui ka turunduslikes tegevustes. 

 

Nooremale sihtrühmale ja kaubamärgist vähem teadlikule inimesele on Vanilla Ninja jäätis lihtsalt „tüdrukutega jäätis”. Tüdrukutega jäätis on Eesti tarbijate lemmik. Seda osatakse poest otsida ja tüdrukute pilt pakendil on muutunud toote äratuntavaimaks elemendiks.

 

Kõik eduka toote tingimused on seega täidetud ja praeguseks on Balbiino Vanilla Ninja vanillijäätis juba aastaid kindlalt Eesti müüduim jäätis. Igal aastal süüakse Eestis üle 2 miljoni Vanilla Ninja vanillijäätise!

 

Vanilla Ninja vanillijäätis on tuntud oma kvaliteetse koostise ja suurepärase maitse poolest ning oleme tänulikud oma ustavatele klientidele, kes on meid kõik need aastad toetanud. Oleme uhked oma teekonna üle ja pühendunud jätkuvalt pakkuma parimat vanillijäätist, mida leida võib. Aeg läheb edasi, aga lemmikud jäävad. Vanilla Ninja on jätkuvalt Eesti lemmikjäätis.

 

Pildid: 

https://we.tl/t-B1ZePYgl4G

 

Lisainfo:

Anne Tääkre, AS Balbiino turundusdirektor

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.