Käes on aeg hakata mõtlema klientide, tööpere, koostööpartnerite ja lähedaste jõulukinkide peale, et neid tänada ja rõõmustada.

Nimelt teevad ju ettevõtted ikka kingitusi jõuludeks ning kutsuvad üles kasutama kingitusteks üksteise tooteid või juba valmis kinkekomplekte!

Kutsume üles kasutama kingitusteks üksteise tooteid või juba valmis kinkekomplekte!
Toiduliidu liikmete nimekirja leiab: https://toiduliit.ee/liikmed

Toiduliidu liikmete pakkumised jõuludeks leiab:

 

Pakkumine Chaga OÜ

Chaga OÜ digitaalsest jõulukataloogist leiad tervislikke, põnevaid, eestimaised jõulukingiideid:--> Kliki SIIA, et näha Chaga uut jõulukataloogi

• Chaga tootevalikus on uued 2022 jõulueliksiirid, seene-kasvukarbid ning ka meie olemasolev tootepere.
• Toodete juures leiad hulgihinnad ja kiire, mugava tellimisvõimaluse.
• Samuti pakume võimalust tellida oma ettevõtte sümboolika või sõnumiga karbikrae.

 

Pakkumine Rõngu Mahl AS

Jõuluteemalise kinkepakk on kindlasti täiuslik kingitus lähenevaks pühadehooajaks ning rõõmustab iga pakisaajat. Siin on lühike tutvustus meie kinkepaki kohta.

Külluse kinkekarp sisaldab kolme meie parimat jõulutoodet – glögi kontsentraati, mahedat pohlamoosi ja kõigi lemmikut murakamoosi. See on ideaalne kingitus, mis kindlasti paitab iga kingipaki saaja maitsemeeli ja tekitab mõnusa jõulutunde! Kinkekarpi on võimalik soetada: https://www.mahl.ee/toode/kinkepakk/, meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades +372 514 9265 (Agnes, müügisekretär). Kinkepaki hind on 15€, millele lisandub käibemaks. Lisasin pakki tutvustava info ka kirja manusesse. Oleksime rohkem kui tänulikud, kui ka meie kinkepakk jõuaks nii laia hulga inimesteni läbi Toiduliidu jagatud info kaudu.

Küllus on kvaliteetsari, kus on kasutatud puhtast loodusest käsitsi korjatud soo-, raba- ja metsamarju.

 

 

Pakkumine Öun Drinks OÜ

Toiduliidu liikmel Öun Drinks OÜ-l on valmis saanud üks väga põnev uus toode ja sellele tootele ka kinkepakk.

Lisainfo:
Öun Drinksi alkoholivaba vahujoogi kinkepakk peidab endas ühte vabalt valitud Öuna alkoholivaba vahujooki. Valikus on kõik meie klassikud: rabarber-kuusk, kirss-vaher ja õun-kadakas ning lisaks ka midagi väga erilist ja uut. Sel talvel tuleme esmakordselt välja limited edition vahujookide sarjaga. Eritoote retsepti töötame välja koos mõne joogi- ja/või toidueksperdiga ning sel aastal lõime käed baarman Kristo Tomingaga. Koostöös sündis grenadilli-võilille maitseline vahujook, mis põhineb naturaalsel õunamahlal ja on otseloomuliklt mahe ja ilma kunstilke lõhna- ja maitseaineteta. See kuldselt sätendav jook muudab eriliseks kõik pidulik hetked!
Tellimused kinkepakile edastada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Pakkumine Saaremaa Lihatööstus OÜ

Saaremaa Lihatööstus OÜ jõulupakkumised leiab https://slt.ee/userfiles/Saaremaa_Lihatoostus_joulukataloog_2022.pdf